آرشیو مقاله ها

غائله هاشمیان و خراب کردن رئیس کمیته جوانان توسط فدراسیون

شاید معینی از نتیجه صحبت های تاج و هاشمیان خبر نداشته که گفته امیدوار است این مهاجم سابق تیم ملی سرمربی تیم جوانان گردد .

24 بهمن 1397

تندگویان: اگر به خود نیاییم طلاق به خانه های خودمان می رسد

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: جوانان برشی از جمعیت کشور هستند و با وجود آسیب های اجتماعی، اگر به خود نیاییم طلاق به خانه های خودمان نیز خواهد رسید.

22 بهمن 1397

افزایش 196 تخت به ظرفیت اقامت استان اصفهان، اشتغال مستقیم 146 نفر در صنعت گردشگری استان

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان صبح امروز از افزایش 196 تخت به ظرفیت اقامت استان اصفهان و اشتغال مستقیم 146 نفر در صنعت گردشگری استان هم زمان با سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی به شمال استان اصفهان اطلاع داد.

18 بهمن 1397

مدیران باید مسائل موجود در مناطق زلزله زده را به سرعت برطرف نمایند

استاندار کرمانشاه گفت: مدیر وظیفه دارد در زمان بحران مشکل را در کوتاهترین زمان ممکن حل نماید و فلسفه وجودی مدیران کوشش برای حل مسائل موجود در زمان بحران است.

16 بهمن 1397

شجاع، بشار، علیپور یا ...، بهترین بازیکن پرسپولیس چه کسی بود؟

انتخاب بهترین بازیکن پرسپولیس در این مسابقه سخت خواهد بود و همین می تواند ثابت کند که چرا پرسپولیس در قطر چنین نتیجه فوق العاده ای گرفت.

15 بهمن 1397

جمعه: پرسپولیس دنبال ضد حمله است، العتیبی: السد برتر از پرسپولیس است

بازیکن پیشین تیم فوتبال السد قطر معتقد است این تیم می تواند با عبور از سد پرسپولیس فینالیست لیگ قهرمانان آسیا گردد.

13 بهمن 1397

تراز تولید برق کشور مثبت شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت نیرو، محمدحسن متولی زاده با اشاره به کاهش 16 هزار مگاوات مصرف برق کشور کشور با گذشت تابستان، گفت: پیک بار فعلی ما به حدود 42 هزار مگاوات رسیده است که این رقم در زمان اوج مصرف تابستان به بیش از 58 هزار مگاوات نیز می رسید.

12 بهمن 1397

اتمام فاز اول تاسیس مراکز دندان پزشکی ویژه بیماران خاص

رییس اداره امور دندان پزشکی معاونت درمان وزارت بهداشت از اتمام فاز اول راه اندازی مراکز دندان پزشکی بیماران خاص اطلاع داد و گفت: بر اساس این برنامه قرار است در همه مراکز استان ها، مراکز ارائه خدمات دندان پزشکی تخصصی و سطح سه به بیماران خاص ایجاد گردد...

10 بهمن 1397

مهرگان در تیم ملی باقی می ماند، دنبال تورنمنت های شرق آسیا هستیم

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال بانوان در ششمین دوره رقابت های AVC CUP نسبت به دوره گذشته دو پله سقوط داشت و در صندلی هشتم نهاده شد اما برای نخستین بار موفق شد در مرحله گروهی رقابت ها 3 پیروزی کسب کند.

7 بهمن 1397

رودخانه های گلستان در حالی فصلی شدن است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، علی نظری اظهار کرد: باوجود افزایش هشت درصدی بارش های سال جاری، نسبت به دراز مدت هفت درصد کاهش را نشان داده و رودخانه های استان در حال فصلی شدن است.

6 بهمن 1397

انصارالله خطاب به ائتلاف عربی: دوره سلطه جویی به سر آمده است

رئیس شورای عالی سیاسی یمن تأکید کرد که اراده مردم انقلابی یمن شکست ناپذیر است.

4 بهمن 1397

دستورالعمل یازدهمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی ابلاغ شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی با عنوان تیتر 11 و با همکاری وزارت خانه های علوم و بهداشت با هدف ظرفیت سازی در فعالان و علاقمندان نشریات دانشجویی و توسعه کمی و کیفی نشریات دانشجویی برگزار...

30 دی 1397

کمبود معلم در مدارس را با روش های مختلف جبران کردیم

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر کمالی پیش از ظهر یکشنبه در مراسم بازگشایی مدارس گفت: هم اکنون 57 هزار معلم در سطح مدارس استان اصفهان داریم و به همان میزان با کمبود معلم روبرو ایم.

29 دی 1397

امی ین و سامان جایی حوالی قعر لوشامپیونا

سامان قدوس که در این فصل یک بازی به عنوان بازیکن تعویضی انجام داده و دو بار در ترکیب تیمش قرار گرفته،شنبه شب هم مثل دیدار اخیرشان مقابل لیل، تا سرانجام مسابقه مقابل استراسبورگ در زمین حضور داشت.

29 دی 1397

احتمال سفر کیم جونگ اون به سئول در ماه دسامبر

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی از احتمال سفر رهبر کره شمالی به سئول در ماه دسامبر اطلاع داد.

24 دی 1397

دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیغام نور برطرف می گردد، کوشش برای افزایش کیفیت آموزش

مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه پیغام نور کشور از برطرف شدن دغدغه دانشجویان در پرداخت شهریه اطلاع داد.

23 دی 1397

حکم حبس نواز شریف تعلیق شد

دادگاه عالی اسلام آباد امروز (چهارشنبه) دستور آزادی نواز شریف، نخست وزیر پیشین این کشور و دخترش را صادر کرد و بدین ترتیب حکم حبس این دو را که در ماه ژوییه صادر گردیده بود، به حالت تعلیق درآورد.

20 دی 1397

پرداخت وام 20 میلیونی به کارآفرینان زن سرپرست خانوار

به گزارش خبرنگاران، محمد شیخ حسینی با تاکید بر اینکه به طور قطع وزارت کار حامی زنان سرپرست خانوار خواهد بود، گفت: از مسئولان درخواست می کنم در زمینه های مختلف از احتیاج تولیدنمایندگان و کارآفرینان آگاه شوند؛ چراکه می توانند در جهت حل آن اقدام نمایند.

16 دی 1397

شرایط برای جذب سرمایه فراهم شد، معادن آماده واگذاری

رئیس هیات عامل ایمیدرو از فراهم شدن شرایط برای جذب سرمایه ها اطلاع داد و گفت: بخش خصوصی می تواند معادن کشف گردیده را در اختیار گیرد. در این زمینه ایمیدرو به همراه شرکت های وابسته، چندین طرح را با سرمایه گذاری 3.7 میلیارد دلار تا خاتمه امسال به بهره برداری...

14 دی 1397

مجید علیاری از بیمارستان مرخص شد

مجید علیاری پس از مصدومیت از ناحیه دنده و انتقال به بیمارستان، تعیین شد که از این ناحیه دچار شکستگی نشده است.

11 دی 1397
تعداد: (60)