طراحی گرافیکی و چاپ

پوچتینو، مسی و آلی را برای پاری سن ژرمن می خواهد

در صورتی که سرمربی پیشین تاتنهام راهنمایی تیم فوتبال پاری سن ژرمن را برعهده بگیرد، خواستار جذب دو بازیکن است.

12 بهمن 1399

سمن ها شاخصی مهم در مهار کرونا هستند

خبرنگاران/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: داوطلبان و سفیران سلامت به مثابه حلقه ارتباطی میان مردم و نظام سلامت در قالب برنامه ملی خودمراقبتی، بستر ساز ارتقای سواد سلامت هستند.

12 دی 1399

توانمندسازی جامعه محلی روستای کورعباسلو برای دریافت لوگوی روستای گردشگری

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت های بالای گردشگری روستای کورعباسلو توانمندسازی جامعه محلی این روستا برای نامزدی و دریافت لوگو روستای گردشگری هدف گذاری شده است.

19 آذر 1399

سلول های سرطانی با استفاده از چارچوب های آلی فلزی نابود می شوند

محققان با استفاده از چارچوب های آلی فلزی در مقیاس نانو و طراحی یک سیستم معدنی رهایش دارو پیروز به ارائه ابزاری برای از بین بردن سرطان شدند.

6 آذر 1399

ابتلای 4 صنعت به کرونا

خبرنگاران : آخرین گزارش از تحولات حساب های ملی حاکی از آن است که رشد اقتصادی غیرنفتی در فصل اول سال جاری به 0.6- درصد رسیده است.

8 آبان 1399

خبرنگاران مدیر مسئول دنیای اقتصاد: در عصر دیجیتال، روزنامه صندلی خود را دارد

تهران- خبرنگاران- مدیر مسئول روزنامۀ دنیای اقتصاد گفت: این تصور که لزوماً رسانه های مکتوب، جای خود را به رسانه های دیجیتال می دهند، کامل و دقیق نیست و حتماً هر رسانه صندلی خود را دارد؛ چنانچه در بحث صوت و تصویر هم به همین صورت است و مثلاً تلویزیون، رادیو...

7 تیر 1399

کوشش جدید آمریکا بر علیه ایران در صندوق بین المللی پول

به گزارش تجارت نیوز، منابع خبری می گویند ایالات متحده آمریکا ممکن است در فرایند استفاده صندوق بین المللی پول در استفاده از یکی از مهم ترین ابزارهایش، موسوم به حق برداشت ویژه (SDR) برای یاری به کشورها برای مبارزه با اثرات شیوع ویروس کرونای جدید مانع تراشی...

21 خرداد 1399

درمان ضایعات نخاعی با سیستم رها کننده داروی دوتایی

به گزارش خبرنگاران، وقتی آسیبی به نخاع وارد می گردد، در ناحیه صدمه دیده واکنش های پاتولوژیک و التهابی اتفاق می افتد که منجر به ایجاد محیط مهاری و تحلیل رفتن آکسون ها می گردد و در نهایت ناتوانی حرکتی ایجاد می نماید.

3 اردیبهشت 1399

چهارمین شماره مجله میراث کٌرد منتشر می گردد

به همت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان و پس از پنج سال وقفه، مجله میراث کٌرد چاپ و منتشر خواهد شد.

15 فروردین 1399

زنان به روایتِ زنان

خبرنگاران/اصفهان این روزها روایت های زنان کم کم نه تنها در ادبیات داستانی بلکه در فهم عمومی جامعه نیز دارد راه خودش را پیدا می کند؛ فهمی که هنوز نسبتش را با جامعه سنتی تاریخی مردسالارانه از دست نداده و از سویی دغدغه، اضطراب و ترس های مدرنیسم هم بر آن...

12 فروردین 1399

استراتژی رئال مادرید برای جذب امباپه

باشگاه رئال مادرید برای به خدمت دریافت ستاره پاری سن ژرمن قصد دارد از استراتژی خاصی استفاده کند.

3 فروردین 1399

هیدئو کوجیما؛ نابغه داستان سرایی صنعت بازی

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان و خالق مجموعه بازی های متال گیر است. او در روز 23 آگوست سال 1963 میلادی به جهان آمد و بیشتر کودکی اش را مشغول فیلم دیدن بود. با زندگینامه هیدئو کوجیما همراه خبرنگاران مگ باشید.

29 دی 1398

راهکاری برای نجات زمین از آلایندگی کیسه های پلاستیکی، صادرات کیسه های سبز به 10 کشور

با توجه به عمر 300 تا 400 ساله پلی پروپیلن در طبیعت، استفاده از این پلیمر در کیسه های گچ و سیمان از اواخر سال 2019 ممنوع شده است؛ از این رو محققان یکی از شرکت های صنعتی با استفاده از فناوری نانو الیاف زیست تخریب پذیری برای کیسه های سیمان و آرد معرفی کردند که...

15 دی 1398

بی پرده با عبدالله موحد؛ از 6 طلای دنیا و المپیک تا مکانیکی در آمریکا

در نابغه بودن پرافتخارترین آزادکار ایران همین بس که 6 سال متوالی به 6 طلای دنیا و المپیک رسید بدون اینکه حتی یکبار توسط رقبا خاک گردد!

13 دی 1398

اینترنت ملی روسیه اقدام دفاعی در برابر غرب

روسیه از هفته گذشته قانون اینترنت ملی را اجرا کرد. این کشور اعلام نموده برای حفظ سرویس رسانی و امنیت سایبری، اینترنت ملی را اجرا می نماید و احتمالا کشورهای دیگر از روسیه پیروی نمایند.

10 دی 1398