اخبار اقتصادی

ارواح خبیث آیا می توانند داخل کالبد یک عروسک شوند؟

جای تاسف است، اما اغلب آثار مرتبط با فیلم احضار، از جمله آنابل، روی شخصیت های مونث، از زن کامل تا بچه ها خردسال تا زنان بالغ تمرکز می نماید.

23 آذر 1398

پرواز عقاب ها به ایران پروژه دانشمندان روسی را با مشکل روبرو کرد

اگر یک دستگاه GPS به حیوانات وصل کنید اطلاعات زیادی در خصوص خصوصیاتشان به دست می آورید و سالهاست دانشمندان از این روش برای تحقیق روی مهاجرت حیوانات استفاده می نمایند، از جمله دانشمندان روسی که اخیرا با همین روش در حال ردگیری راستا مهاجرت عقاب ها بودند....

22 آذر 1398

افزایش 10درصدی درآمد نسبت به سال قبل ، بودجه شهرداری تهران کاملاً انقباضی است

خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران از افزایش 652 درصدی بازپرداخت بدهی شهرداری تهران خبر داد.

12 آذر 1398

مسعود اقبالی:در 90 دقیقه یک شوت هم به سمت دروازه بحرین نزدیم، چرا از هاشمیان در نقش مترجم استفاده می نمایند؟

متأسفانه بعضی از بازیکنان تیم ملی ما اشباع شده اند و با پول های کلانی که گرفته اند بی هدف بازی می نمایند. درست است که هوای منامه گرم و شرجی بوده ولی من معتقدم بازیکنان سردرگم بودند و باید برای برطرف اشکالات آنها اتاق فکر تشکیل گردد.

7 آذر 1398

نگاهی به مطالب ستون نویس های ترکیه، اسد به ترکیه خواهد گفت: به خانه ات بازگرد!

جورج آیکن سناتور آمریکایی در جنگ ویتنام به رئیس جمهور کشورش گفته بود: لازم نیست لفتش بدهیم و بخواهیم قلعه بگیریم. زود پیروزی ات را اعلام کن و به خانه برگرد. من نیز برای اردوغان چنین توصیه ای دارم.

6 آذر 1398

ارزیابی تنوع گیاه درمنه در مناطق هیرکانی ایران توسط محققان کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران، درمنه (Artemisia annua L) یک گیاه دارویی مهم و به عنوان منبع اصلی متابولیت آرتمیزینین برای درمان مالاریا محسوب می­ شود. علی رغم پراکنش گسترده درمنه در ایران و به ویژه در مناطق هیرکانی (شامل سه استان...

4 آذر 1398

دیوارپوش های مقاوم به UV کاربردی می شوند

چهار قرارداد همکاری تجاری سازی محصولات مبتنی بر نانو فناوری منعقد شد.

2 آذر 1398

مشتری آپارتمان های قدیمی افزایش می یابد

در شرایطی که جهش بیش از 200 درصدی قیمت مسکن طی دو سال گذشته به کاهش شدید قدرت خرید متقاضیان واقعی منجر شده، مصوبه اخیر مبنی بر ارایه تسهیلات به واحدهای 25 ساله می تواند بخشی از تقاضا را به سمت این نوع آپارتمان ها سوق دهد.

2 آذر 1398

پرداخت تسهیلات ساخت خوابگاه متاهلی به 26 دانشگاه

معاون صندوق رفاه دانشجویان با بیان اینکه با پرداخت تسهیلات ساخت خوابگاه متاهلی به 26 دانشگاه موافقت شده است، گفت: دانشگاه ها از پرداخت سود تسهیلات معاف هستند.

25 آبان 1398

دردسرهای یک وجب جا

عارف چراغی طرح مسکن اجتماعی از ابتدای دولت دکترروحانی به عنوان یکی از طرح های جایگزین طرح مسکن مهر و طرح سامان دهی مسکن نیازمندان عنوان شد که البته هیچ گاه کلنگ اجرا به خود ندید.

21 آبان 1398

خودروی جایگزین پراید مشخص شد

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت گفت: خودروی جایگزین پراید مشخص شده و پس از تکمیل زنجیره تأمین قطعات، اعلام خواهد شد.

21 آبان 1398

ولخرج ترین گردشگران دنیا را بشناسید

چشم بادامی های شرق آسیا برای پنجمین سال پیاپی در صدر فهرست ولخرج ترین گردشگران بین المللی قرار گرفتند.

20 آبان 1398

کالا بودن فرهنگ یک عارضه است ، غلط بودن شیوه رده بندی سنی فیلم ها

علیرضا رییسیان معتقد است که ارزش گذاری فیلم ها در مقطع فعلی با فاکتور فروش مناسب نیست و در عین حال وضعیت فعلی فروش فیلم ها را ناشی از چیدمان اکران همزمان 7 فیلم می داند و تاکید دارد که موضوعات فرهنگی، هنری در برنامه ریزی دولت مهجور است.

19 آبان 1398

استراحت لازمید؟ به این شهرها مسافرت کنید

مسافرت به 5 مکان حیرت انگیز جهان برای تمدد اعصابروح انسان هم مانند جسم او احتیاج به تغذیه شدن دارد، تغذیه ای که بتواند بعد از یک دوره بی حالی و بی حوصلگی دوباره شادابش کند و مطمئنا هیچ چیز بهتر از یک مسافرت خوب نمی تواند حالش را جا بیاورد! فکر می کنید به...

19 آبان 1398

نخست وزیر دانمارک: ایده ترامپ برای خرید گرینلند مضحک است

پس از آن که مشاور مالی ترامپ، تمایل آمریکا را برای خرید بزرگترین جزیره دنیا تایید کرد، نخست وزیر دانمارک گفت که گرینلند فروشی نیست و ایده فروختن آن به آمریکا، مضحک است.

18 آبان 1398

صلاحیت حرفه ای باید جایگزین مدرک دانشگاهی گردد

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در حاشیه یکصد و ششمین اجلاس سازمان بین المللی کار با وزیر کار سنگاپور دیدار و در مورد همکاری های دو جانبه بحث و گفتگو کردند.

15 آبان 1398

سیاست های کلان بدون نظام اداری کارآمد اجرایی نمی گردد

استاد مدیریت دولتی دانشگاه تربیت مدرس گفت: حلقه پیوند بین مردم و حکومت، نظام اداری است. اگر نظام اداری خوب کار کند اعتماد مردم به حاکمیت بیشتر می گردد.

10 آبان 1398

دیدبان: ارتش سوریه کنترل کامل شمال استان حماه را به دست گرفت

گروه موسوم به دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام نمود که ارتش سوریه پیروز شد شهرک مورک را آزاد کند؛ مورک آخرین شهرک تحت اشغال تروریستها بود.

10 آبان 1398

افشاگری های این مرد مصر را به هم ریخت (

مردم مصر پس از 6 سال خانه نشینی بار دیگر برای اعتراض به دولت به خیابان ها ریخته اند. محرک این اعتراضات افشاگری های یک تاجر فراری مصری است که در اسپانیا اقامت دارد.

9 آبان 1398

عدم استفاده پزشکان از کارتخوان از ابتدای مهرماه جرم است، 15 صنف دیگر در انتظار

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان گفت: از ابتدای مهرماه استفاده از دستگاه کارتخوان برای پزشکان اجباری است و از پزشکان استان کرمان خواهش می کنیم حتما در سایت اداره مالیاتی ثبت نام کنند تا با مشکل روبرو نشوند و این قانون است و اگر انجام ندهند، پیرو مذاکرات...

4 آبان 1398
تعداد: (101)