کوشنر پیشنهاد داد: ترامپ شکست را بپذیر

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، سی ان ان به نقل از دو منبع آگاه مدعی شد که جرد کوشنر داماد و مشاور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به وی پیشنهاد داده که شکست در برابر جو بایدن رقیب دموکرات را بپذیرد.

کوشنر پیشنهاد داد: ترامپ شکست را بپذیر

این ادعا پس از آن مطرح شد که ترامپ به محض اقدام رقیب مبنی بر اعلان پیروزی، در بیانیه ای گفت: همه می دانیم چرا بایدن عجله داشت تا به دروغ اعلام پیروزی کند و رسانه ها هم به کمک او آمده اند. آنها نمی خواهند حقیقت آشکار شود. واقعیت این است که انتخابات به انتها نرسیده است. جو بایدن به عنوان برنده در هیچیک از ایالات به ثبت نرسیده است! چه برسد به اینکه برنده ایالت های کلیدی باشد که به بازشماری آرا رفته اند یا ایالت هایی که ستاد ما چالش های حقوقی مشروعی را در قبال آنها پیش گرفته است.

همزمان، شبکه فاکس نیوز به نقل از یک منبع ارشد در کاخ سفید گزارش داد که تیم حقوقی ترامپ، روز دوشنبه دادخواستی را برای زیر سوال بردن شفافیت فرایند شمارش آرا، به دادگاه ارائه خواهد کرد.

این رسانه آمریکایی همچنین احتمال داد زمانی که ترامپ مطمئن شود شانسی برای پیروزی ندارد، شکست را می پذیرد و به انتقال مسالمت آمیز قدرت متعهد می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کوشنر پیشنهاد داد: ترامپ شکست را بپذیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشنر پیشنهاد داد: ترامپ شکست را بپذیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید