پردرآمدترین به درد نخورهای لیگ برتر انگلیس

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، در لیگ برتر فوتبال انگلیس بازیکنان هستند که با وجود نداشتن نقش پررنگ در عملکرد و دستاوردهای تیم شان، درآمد های هنگفتی به جیب می زنند و از استراحت روی نیمکت لذت می برند.

پردرآمدترین به درد نخورهای لیگ برتر انگلیس

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی منچستریونایتد با وجود فصل کم فروغی که داشته هنوز پردرآمدترین بازیکن این تیم است. شاید قابل باور نباشد اما سانچس در این فصل صرفاً از نشستن روی نیمکت شیاطین سرخ 5 میلیون پوند درآمد داشته است. این بازیکن 30 ساله که حقوقش 505 هزار پوند در هفته است، از ماه ژانویه 2018 که از آرسنال به شیاطین سرخ پیوست، روزهای کم فروغی را در اولدترافورد تجربه کرده است.

سانچس در تمام 41 بازی اش در تمام رقابت های برای منچستریونایتد تنها 5 گل زده است و گفته می شود که تابستان امسال از این تیم جدا می شود و یوونتوس یکی از تیم هایی است که به جذب او تمایل دارد. سانچس در این فصل لیگ برتر تنها هشت بار در 17 بازی اش بازیکن ترکیب اصلی بوده است و تمام کاری که در این بازی ها انجام داده، سه پاس گل بوده است.

طبق آمارهای سایت Bwin سانچس در این فصل 917 دقیقه نیمکت نشین بوده است که با توجه به حقوقش، هر دقیقه نیمکت نشینی برای او 5 هزار و 323 پوند و در مجموع 4 میلیون و 881 هزار و 14 پوند درآمد داشته است. به این ترتیب سانچس در صدر جدول رده بندی پردرآمدترین نیمکت نشینان لیگ برتر انگلیس قرار می گیرد.

در جایگاه دوم این رده بندی دانیل استوریج مهاجم انگلیسی تیم فوتبال لیورپول واقع شده است که 2 هزار و 353 دقیقه روی نیمکت نشین بوده است، بیشتر از هر بازیکن دیگری در لیگ برتر انگلیس. او به ازای این میزان نیمکت نشینی 4 میلیون و 646 هزار و 207 یورو درآمد داشته است.

ریاض محرز هافبک و نیکلاس اوتامندی مدافع نیمکت نشین منچسترسیتی به ترتیب در رده های سوم و چهارم این رده بندی قرار گرفته اند و به ترتیب 4 میلیون و 411 هزار و 53 پوند و 3 میلیون و 776 هزار و 832 پوند درآمد داشته اند. مسعود اوزیل، هافبک آلمانی آرسنال هم که از اواسط فصل جاری به نیمکت تبعید شده است، فهرست 5 نفره صدرنشینان را کامل می کند چرا که او 3 میلیون و 332 هزار و 77 پوند حقوق می گیرد.

ششمین نیمکت نشین لیگ برتر انگلیس اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی چلسی است که همچنان دومین گزینه مائوریتزیو ساری برای پوشش نوک خط حمله تیم است اما درآمدی 3 میلیون و 54 هزار و 474 پوندی داشته است. زوج منچستریونایتدی خوان ماتا و فرد هم به ترتیب هفتم و هشتم هستند و با مکس میِر هافبک کریستال پالاس و آدام لالانا، بازیکن محبوب طرفداران لیورپول، لیست 10 نفره پردرآمدترین بازیکن نیمکت نشین لیگ برتر انگلیس کامل می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پردرآمدترین به درد نخورهای لیگ برتر انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پردرآمدترین به درد نخورهای لیگ برتر انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید