لیگ برتر فوتبال، ماشین سازی، سومین قربانی متوالی شاهین شهرداری، بوشهری ها بالاخره از ته جدول جدا شدند

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، دیدار تیم های شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز با رجحان تیم میزبان به سرانجام رسید تا تغییراتی در انتهای جدول رده بندی شکل بگیرد.

لیگ برتر فوتبال، ماشین سازی، سومین قربانی متوالی شاهین شهرداری، بوشهری ها بالاخره از ته جدول جدا شدند

به گزارش وبلاگ 14 ستاره, در آخرین دیدار روز نخست از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال, تیم های شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز از ساعت 16:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 3 بر یک تیم میزبان به پایان رسید.

میلاد صارمی در دقیقه 25، اسماعیل شریفات در دقیقه 35 و حسن نجفی (2+90) گل های شاهین را به ثمر رساندند تا بعد از شکست نساجی و پیکان سومین پیروزی پیاپی شاگردان کریستیچوویچ مقابل ماشین سازی رقم بخورد. تک گل ماشین سازی را عزیز معبودی در دقیقه 68 وارد دروازه حریف کرد.

قضاوت این دیدار بر عهده سیدرضا مهدوی بود که این داور به سلمان بحرانی و اسماعیل شریفات از شاهین و فردین عابدینی و عزیز معبودی از ماشین سازی کارت زرد نشان داد.

شاهین با این پیروزی و با توجه به شکست پیکان مقابل فولاد, بعد از مدت ها از انتهای جدول جدا شد و با 16 امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به گل گهر در رتبه پانزدهم قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، ماشین سازی، سومین قربانی متوالی شاهین شهرداری، بوشهری ها بالاخره از ته جدول جدا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، ماشین سازی، سومین قربانی متوالی شاهین شهرداری، بوشهری ها بالاخره از ته جدول جدا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید