فکری: می گفتند عریان شدن در استادیوم طبیعی است

من گفتم خودم بروم بیرون و داخل زمین که تماشاگران من را ببینند و شاید مراعات نموده و به خاطر من دیگر فحاشی نکنند. اما متاسفانه بدترین فحاشی ها به من هم شد.

فکری: می گفتند عریان شدن در استادیوم طبیعی است

به گزارش خبرنگاران ، شاهین شهرداری بوشهر در اولین بازی اش در جام حذفی مقابل خونه به خونه باخت و حذف شد. اما جدا از نتیجه، این بازی پر از حواشی و اتفاقات عجیب بود. فکری بعد از بازی نسبت به فحاشی و اتفاقاتی که روی سکوهای استادیوم بابل رخ داد انتقاد کرد و حرف هایی زد که پاسخ قاسم حسن زاده مدیرعامل تیم بابلی را در پی داشت. محمود فکری درباره اتفاقات بازی شاهین بوشهر و خونه به خونه و اینکه مدیرعامل تیم بابلی مدعی گردیده که کادر فنی شاهین بوشهر وقتی کادرفنی تیم خونه به خونه به سمت آنها رفتند تا خوشامد بگویند آگاهانه از این کار امتناع نموده و باعث حواشی و جنجال ها شدند. فکری در این باره گفت: ببینید از زمانی که تیم ما وارد زمین شد تا گرم کند انواع و اقسام فحاشی ها را به مرتضی غلامعلی تبار بازیکن تیم ما انجام دادند. بچه ها گفتند که الفاظ رکیکی به بازیکن تیم ما می گویند. من گفتم خودم بروم بیرون و داخل زمین که تماشاگران من را ببینند و شاید مراعات نموده و به خاطر من دیگر فحاشی نکنند. اما متاسفانه بدترین فحاشی ها به من هم شد.

فکری، مربی مازندرانی شاهین بوشهر سپس گفت: علاوه بر فحاشی تند و بسیار رکیک، بعضی از طرفداران شان کاملا عریان گردیده و لباس های شان را درآوردند. متاسفانه همه مسئولان هم داشتند این صحنه را نگاه می کردند و هیچکس کاری نکرد و می گفتند این رفتار طبیعی است. آیا اینکه کسی در استادیوم شلوارش را دربیاورد یک اتفاق طبیعی است؟

9-230

منبع: ایران ورزشی

به "فکری: می گفتند عریان شدن در استادیوم طبیعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: می گفتند عریان شدن در استادیوم طبیعی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید