فوتبال دنیا، دو دستگی در رختکن رئال مادرید در مورد ابقا یا اخراج لوپتگی

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، فوتبال دنیا - بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید همگی موافق ابقای خولن لوپتگی به عنوان سرمربی این تیم نیستند.

فوتبال دنیا، دو دستگی در رختکن رئال مادرید در مورد ابقا یا اخراج لوپتگی

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، برنامه چیرینگیتو دخوئگس در تلویزیون اسپانیا مدعی شده است که به دنبال عملکرد ضعیف تیم فوتبال رئال مادرید در فصل جاری، در رختکن این تیم درباره صلاحیت خولن لوپتگی برای ادامه دادن به فعالیت خود به عنوان سرمربی کهکشانی ها اختلاف ایجاد شده است.

طبق ادعای این برنامه، در حال حاضر در رختکن رئال مادرید دو دسته شکل گرفته است که یکی از آنها موافق ابقای لوپتگی و حداقل دادن کمی فرصت بیشتر به او برای نجات تیم از وضعیت فعلی است و گروه دیگر او را فاقد صلاحیت لازم برای ماندن در کادر فنی قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا می دانند.

گویا هسته اسپانیایی تیم از جمله کاپیتان سرخیو راموس در گروه حامیان ابقای لوپتگی هستند و در دسته دیگر اکثریت بازیکن خارجی تیم هستند که مخالف ماندن سرمربی سابق ماتادورها هستند. گویا لوکا مودریچ، تونی کروس و گرث بیل اصلی ترین مخالفان ابقای لوپتگی به شمار می روند. فوتبال دنیا| لوکا مودریچ: رئالی ها فکر می کردند کریستیانو رونالدو می ماند

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، دو دستگی در رختکن رئال مادرید در مورد ابقا یا اخراج لوپتگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، دو دستگی در رختکن رئال مادرید در مورد ابقا یا اخراج لوپتگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید