جمعه: پرسپولیس دنبال ضد حمله است، العتیبی: السد برتر از پرسپولیس است

بازیکن پیشین تیم فوتبال السد قطر معتقد است این تیم می تواند با عبور از سد پرسپولیس فینالیست لیگ قهرمانان آسیا گردد.

جمعه: پرسپولیس دنبال ضد حمله است، العتیبی: السد برتر از پرسپولیس است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه الوطن قطر، عبید جمعه درباره بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس که از ساعت 18:45 دقیقه امروز (سه شنبه) در استادیوم جاسم بن حمد شهر دوحه شروع می گردد گفت: السد باید از نظر روانی مهیای بازی امروز برابر پرسپولیس باشد و این مساله مهمی است زیرا رویارویی با حریف ایرانی (پرسپولیس) آسان نیست.

این مفسر فوتبال قطر و بازیکن پیشین تیم السد ادامه داد: تیم پرسپولیس به دنبال استفاده از ضد حمله ها و تاکتیک آنها در بازی امروز دفاعی است. این تیم با توجه به مصدومیت حسین ماهینی در خط دفاعی با ضعف روبرو است.

حسن العتیبی، دیگر پیشکسوت فوتبال قطر نیز درباره رویارویی تیم های السد و پرسپولیس می گوید: انتظار می رود تیم السد بر پرسپولیس برتری یابد و پاشنه السد همیشه بالاتر از تیم ایرانی بوده است زیرا دارای بازیکنان داخلی و حرفه ای متمایز نسبت به پرسپولیس هستند. البته ثبات فنی نیز دیگر نکته مهم تیم السد در تفاوت با پرسپولیس است.

وی اضافه نمود: طرفداران باید در بازی امروز از السد برابر پرسپولیس حمایت نمایند زیرا حریف از عناصر قدرتی برای بازی در خانه بهره مند است. بدین خاطر باید بازیکنان السد برای کسب نتیجه مطلوب کوشش نمایند که به آنها برای دیدار برگشت در تهران یاری زیادی می نماید. نمی خواهم مقایسه ای میان این تیم پرسپولیس با تیمی که الدحیل را حذف کرد داشته باشم، زیرا شرایط متفاوتی هستند. تیم السد با بهره مندی از شرایط بهتر و اعتماد به نفس مهیای پیروزی برابر پرسپولیس می گردد. امیدوارم السد با حمایت طرفدارانش بتواند هدف صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را در دوحه به دست آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جمعه: پرسپولیس دنبال ضد حمله است، العتیبی: السد برتر از پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمعه: پرسپولیس دنبال ضد حمله است، العتیبی: السد برتر از پرسپولیس است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید