تست کرونای پزشک دیدار کننده با پوتین مثبت شد ، شرایط پوتین

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، جواب آزمایش کرونای پزشک روسی که هفته گذشته با ولادیمیر پوتین دیدار نموده بود، مثبت اعلام شد.

تست کرونای پزشک دیدار کننده با پوتین مثبت شد ، شرایط پوتین

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز نوشت: معین شد پزشکی که هفته گذشته طی بازدید به عمل آمده توسط رئیس جمهور روسیه از بیمارستان های درگیر کروناویروس در مسکو با ولادیمیر پوتین دیدار نموده بود، به ویروس کرونا مبتلا شده است.

بیشتر بخوانید: فیلم | پوتین در پوشش ضد کرونا در میان کرونایی ها

ولادیمیر پوتین سه شنبه هفته گذشته از بیمارستان (کومونارکا) بازدید به عمل آورد و با پزشکان این بیمارستان درباره اوضاع و شرایط موجود صحبت کرد. در گزارش های تلویزیونی که از این بازدید پخش شدند، پوتین و هیچ کدام از همراهانش از هیچ گونه وسایل حفاظتی و یا لباس محافظ استفاده ننموده بودند.

پزشکی که با پوتین دیدار نموده بود در حساب فیس بوک خود نوشت: بله، جواب آزمایش کرونای من مثبت شده است، اما حالم خوب است. من خودم را در مطبم قرنطینه نموده ام. من فکر می کنم با تقویت سیستم ایمنی خودم در این ماه از پس این بیماری بر خواهم آمد.

خبرگزاری (RIA) گزارش داده است که ولادیمیر پوتین به طور مرتب مورد آزمایش و مراقبت قرار گرفته و همه چیز خوب است. پیش از این گفته شده بود که پوتین بطور شبانه روزی از نظر بیماری های ویروسی و بیماری های دیگر آزمایش و محافظت می گردد.

کاخ کرملین روز آدینه یک مورد مبتلا به کرونا را در دولت پوتین گزارش کرد، هم چنین اظهار داشت که فرد مورد نظر با رئیس جمهور در تماس نبوده است و تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس اجرا شده است.

اخیراً هم قانونگذاران روسی برای اعلام شرایط اضطراری ملی اختیاراتی را به دولت واگذار نموده اند و هم چنین مجازات هایی را برای افرادی که منع عبور و مرور را نقض می نمایند، معین نموده اند که تا هفت سال حبس را شامل می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تست کرونای پزشک دیدار کننده با پوتین مثبت شد ، شرایط پوتین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونای پزشک دیدار کننده با پوتین مثبت شد ، شرایط پوتین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید