آمادگی استادیوم شهدای گمنام برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس

به گزارش وبلاگ 14 ستاره، به همین دلیل، شهرداران مناطق 18 و 19 و مدیران باشگاه پرسپولیس با حضور در استادیوم شهدای گمنام، از شرایط این مجموعه که در اختیار پرسپولیس قرارگرفته است، بازدید کردند تا کلید بهسازی و تجهیز برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس روشن گردد.

آمادگی استادیوم شهدای گمنام برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس

طی این بازدید که علی توکلی شهردار منطقه 19، جعفر سمیعی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه، سیدمحمد فیاض عضو هیأت مدیره باشگاه و شهردار منطقه 18، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و علی عطایی معاون اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، هماهنگی های لازم برای بهره وری مناسب از این باشگاه، ارتقا امکانات، بازسازی و بهسازی بخش های مختلف آن صورت گرفت.

بر اساس این گزارش اقدامات عمرانی باشگاه شهدای گمنام بزودی و همزمان با حضور تیم فوتبال پرسپولیس ایران در هند و برگزاری مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شروع خواهد شد تا این مجموعه بعد از آماده سازی برای فصل پیش روی رقابت های فوتبال پایه تهران در اختیار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس قرار گرفته و محل برگزاری تمرینات، بازی ها و استعدادهای فوتبال باشد.

بازسازی و تجهیز استادیوم شهدای گمنام گامی مهم برای تبدیل این مجموعه به کمپ و مرکز تیم های پایه و توسعه فوتبال و نیز به عنوان یک یادگاری برای آینده فوتبال پرسپولیس و تهران محسوب می گردد.

باشگاه شهدای گمنام در خیابان مهران منطقه 19 واقع شده است و در برگیرنده زمین ها و سالن های مختلفی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آمادگی استادیوم شهدای گمنام برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی استادیوم شهدای گمنام برای استقرار آموزشگاه فوتبال پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید